۲۰۱۷ تقریبا به پایان رسیده است و تولید کنندگان خلاصه ای از فعالیت خود را در زمینه سودی که به دست آورده اند و نیز جوایزی که کسب کرده اند منتشر می کند.

در همین راستا به نظر می رسد شیائومی هیچ رقیبی ندارد. این شرکت اعلام کرده است که در مجموع ۲۸ جایزه طراحی را کسب کرده است. به سادگی به این معنی است که شیائومی به طراحی محصولات خود توجه می کند و نتایج خوبی را نیز می گیرد. در میان این جوایز، می توانیم به ۸ جایزه طراحی IF آلمان، ۲ جایزه طراحی Red dot آلمان، ۲ جایزه طراحی برتر بین المللی آمریکایی، ۵ جایزه طراحی خوب ژاپن، ۲ جایزه طراحی برتر آسیا، ۳ جایزه طراحی Red Star و ۴ جایزه Taihu Lake و ۱ جایزه طلایی، اشاره کرد. با محصولاتی که این جوایز را دریافت کردند در ادامه آشنا خواهید شد.

جوایز طراحی IF آلمان به لامپ LED هوشمند رومیزی میجیای شیائومی، پلوپز الکتریکی هوشمند IH شیائومی، اسکوتر الکتریکی تاشو M365 شیائومی، Mi Drone شیائومی، جاروبرقی رباتی Mi شیائومی، می بند ۲ شیائومی، هدفون پیستون Mi شیائومی و ماسک صورت FWMKZ01X Air Wear PM0.3 شیائومی تعلق گرفت.\

جوایز طراحی آلمانی Red Dot Designer به اسکوتر تاشو M365 شیائومی و لامپ LED هوشمند رومیزی میجیای شیائومی داده شده اند.

جوایز طراحی IDEA به Mi Drone شیائومی و لامپ LED هوشمند رومیزی میجیای شیائومی رسیده اند.

جوایز طراحی خوب ژاپن به اسکوتر الکتریکی تاشو M365 شیائومی، پرژکتور لیزری Mi شیائومی، واکی تاکی شیائومی، لامپ LED هوشمند رومیزی میجیای شیائومی و تصفیه آب Mi شیائومی رسیده اند.

جوایز پر نفوذ ترین طراحی آسیا به اسکوتر برقی تاشو M365 شیائومی و جارو برقی رباتی Mi شیائومی تعلق گرفت.

جوایز Red Star به اسکوتر الکتریکی تاشو M365 شیائومی، پرژکتور لیزری Mi شیائومی، دوربین ورزشی پانوراما ۳٫۵K میجیا شیائومی و واکی تاکی شیائومی رسیده اند.

جوایز Taihu Lake به اسکوتر الکتریکی تاشو M365 شیائومی، پرژکتور لیزری Mi شیائومی، دوربین ورزشی پانوراما ۳٫۵K میجیا شیائومی و واکی تاکی شیائومی رسیده اند.

در نهایت، Golden Award به اسکوتر الکتریکی تاشو  M365 شیائومی رسیده است.

شما باید وارد شده باشید تا بتوانید دیدگاه بگذارید.